17 Görüntülenme
Yedi izle – Se7en Türkçe Dublaj izle
8.6 IMDB Puanı

Yedi izle – Se7en Türkçe Dublaj izle

(Se7en)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 2 sa 7 dk
Yönetmen
Senaryo Andrew Kevin Walker
1995 yılında vizyona giren Yedi Full hd izle veya Seven izle filminin yönetmen koltuğunda David Fincher yer almaktadır.Başrol oyuncuları ise Morgan Freeman, Brad Pitt ve Kevin Spacey paylaşmaktadır. Film izleyenler ve Eleştirmen için tam puan aldı ve Rotten Tomatoes derecesinde %84 aldı.Se7en Altyazılı izle 1996 tarihinde En İyi Kurgu Oscar’ına aday olmuştur.Filmin konusuna gelecek olursak İki dedektiften biri başka bir departmandan gelen yeni David Mills diğeri yakında departmandan ayrılacak ve hayatının tadını çıkaracak olan William Somerset, Hristiyanlıktaki 7 affedilmez günahları yapan kişileri katleden bir sorunlu katili arama çalışmalarına başlıyorlar.

Se7en Türkçe Dublaj izle, İkili Hristiyanlıktaki 7 günahı kullanılarak yapılan seri cinayetleri su üstüne çıkarıyorlar, Se7en Türkçe Altyazılı izle filmindeki olaylar yedi gün içinde oluyor. Haftanın ilk günü, ölene kadar yemek yiyen bir kişiyi buluyorlar ‘Oburluk’ yedi günahtan biri, bir sonraki gün ‘Açgözlülük’ zirveye çıkaran çok varlıklı bir avukatı öldürülmüş olarak bulurlar, günler geçtikçe yeni bir katledilme ile karşılaşan ikili, aslında bütün bu cinayetlerin diplerinde olduğunu göreceklerdir.

En iyi yabancı film izle sitesi olan Film Serisi sitesinden Se7en Full izle diğer ismi ile Seven Türkçe Dublaj izle filmini full hd ve 1080p görüntü kalitesi ile izleyebilir, yorum yaparak sizden sonra izleyecek olan arkadaşlara film hakkında fikir verebilirsiniz. Tüm film severlere Film Serisi sitesi olarak şimdiden iyi seyirler diliyoruz.