45 Görüntülenme
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Full HD izle
8.4 IMDB Puanı

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Full HD izle

(Avengers: Infinity War)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios - Jason Roberts Productions - South Pictures
  • Film Süresi 2 sa 29 dk
Senaryo Jack Kirby, Christopher Markus, Stephen McFeely
Avengers: Infinity War türkçe altyazılı izle filmi 27 Nisan 2018’de vizyona giren ve serinin üçüncü filmi olan Avengers : Infinity War izle diğer adı ile Avengers Sonsuzluk Savaşı izle filminin yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo yapıyorlar, filmin senaristliğini de Jack Kirby, Christopher Markus ve Stephen McFeely paylaşıyorlar, Marvel’in en popüler kahramanları bir kez daha perdelerin ardına geliyorlar.

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı türkçe dublaj izle, Serinin bir önceki filminde Kaptan Amerika ve Demir Adamımız arasında bir anlaşmazlık oluyor ve bu iki süper kahramanımız gerçekleşen süreçlerden sonra ayrı düşürüyorlar, ayrı düştükten sonra ise herkes yanında kalan ve onlarla gelen arkadaşları ile beraber Dünya’yı korunaklı ve güvenilir bir evren halinde tutmaya ve bu süreçte bunun olmasını sağlamaya çalışıyorlar. Ancak serinin daha önceki filmleri gibi bu filmde de Dünya yine yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Avengers: Infinity War türkçe dublaj izle, Süper Kahramanlarımız Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı Full HD izle sürdürülebilir yaşamımız için tekrar sahnelere geri döneceklerdir, Fakat ayrı düşen kahramanlarımız bizi kurtarmaları için tek yol tekrar bir araya gelip tüm güçlerini birleştirmeleri gerekiyordur ve bunu da kesinlikle yapacaklardır. Dünya’nın ve insan neslinin geleceği yine bu süper kahramanlarımıza Yenilmezler 3 1080p izle ve Titan Thanos’la olacak savaşın sonunda belli olacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın