32 Görüntülenme
Yıldız Savaşları Bölüm 4 Yeni Bir Umut izle
8.6 IMDB Puanı

Yıldız Savaşları Bölüm 4 Yeni Bir Umut izle

(Star Wars)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 2 sa 1 dk
Yönetmen
Senaryo George Lucas
1977 yılında vizyona giren Yıldız Savaşları Bölüm 4 izle diğer adı ile Star Wars izle filminin yönetmen ve senaristliğini George Lucas yapmaktadır. Film tür olarak aksiyonu macerayı ve fantastik bir serüveni hedef almaktadır, aynı zaman da filmimiz bir Amerika yapımıdır. Filmdeki başrol oyuncuları ise Mark Hamill, Harrison Ford ve Carrie Fisher’dır.

Galaksi gerçek anlamda bir iç savaştadır, Yıldız Savaşları Bölüm 4 Türkçe Dublaj izle Luke Skywalker amcası ve teyzesi ile tarım işleri ile ilgilenmektedir. Skywalker’ın tek hedefi Jedi olmak istemesidir ancak buna amcası şiddet ile karşı gelmektedir. Bu esnada İsyancılar İmparatorluğun Ölüm Yıldızı adını verdiğini bir projeye ait olan planları ele geçirirler, İmparatorluk gezegenleri bile yerle bir edebilecek bir yapıya sahip olan bir gemi yapıyorlardır.

Yıldız Savaşları Bölüm 4 Türkçe Altyazılı izle İsyancıların Lideri olan Prenses Leia R2-D2 adını verdiklerini robotun içine bu bilgileri yerleştiriyor. Bu robotun bu planları bir an evvel Obi-Wan’a gitmesi isteniyor. Robotumuz ilk olarak Skywalker ile buluşup oradan da onunla beraber Obi-Wan’ı bulmaya çalışıyor, en sonunda Obi-Wan ile buluşabiliyorlar. Star Wars Altyazılı izle Ölüm Yıldızı’nı bir an önce yok etmek gerektiğini bilen İsyancılar, Han solo ve Prenses Leia’yla beraber İmparatorluğa karşı bir savaş başlatıcaklardır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın