65 Görüntülenme
Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle
8.6 IMDB Puanı

Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle

(Interstellar)
Senaryo Jonathan Nolan, Christopher Nolan
2014 yılının en çok ses getiren filmlerinden biri olan Interstellar izle ya da diğer adı ile Yıldızlararası Full izle filmi yine yönetmen koltuğunda çok kaliteli bir isim Christopher Nolan oturmaktadır.

Yıldızlararası Türkçe Altyazılı izle, Gelecekte tarımsal faaliyetlerin durma noktasına geldiği ve medeniyetin gün geçtikçe gerilediği bir toplum olmuşuzdur. Artık giderek gıda da sıkıntılar baş göstermeye başlamıştır. Dünya’da insan yaşamı giderek çok daha zorlu süreçlere girmeye başlamıştır, Eskiden Nasa adına çalışan ve deneyimli bir pilot olan Cooper artık bu işleri bırakmış ve Müstakil bir yerde kızı ve oğlu ile beraber tarla işletmektedir, Yıldızlararası Full izle bir de onların yanında çok sevdikleri dedeleri Donald vardır ve babası işleri yaparken genelde çocuklara Donald bakmaktadır.

Interstellar Türkçe Dublaj izle, Ancak gün geçtikçe hayatın daha kötüye gitmesi, kızınında evde iken başına enteresan şeylerin gelmesi ile Cooper bir kez daha uzay ile ilgili empatiler yapmaya başlar, evde bulduğu şeyleri bir koordinat sanarak Nasa ile iletişime geçen ve artık bunu keşfetmek için elinden geleni yapacağını düşünen Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle bir Cooper vardır karşımızda. Nasa bu söylenenleri analiz ettikten sonra Cooper’ın karşısına hiç beklemediği ve çok istediği bir teklif ile gelen Nasa, kızının istememesine rağmen bu teklifi kabul edecek, çocukları Donald dedelerine emanet ederek, İnsanlık için ve bu Dünya’daki çocuklar için zorlu bir yolculuğa çıkacaktır.