37 Görüntülenme
Zihin Gezgini Full izle – Reminiscence izle (2021)
5.9 IMDB Puanı

Zihin Gezgini Full izle – Reminiscence izle (2021)

(Reminiscence)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi FilmNation Entertainment
  • Film Süresi 1 sa 56 dk
Yönetmen
Senaryo Lisa Joy
Reminiscence full izle, Küresel ısınmanın ve ardından yaşanan savaşın sonrasında suların artık yok ettiği şehirler ve ülkeler vardır. Geleceğin artık çok da önemsenmediği bir dönemde Nick Bannister insanların geçmişi dönmesini ve anılarını tekrar izlemesini sağlayacak bir araç geliştirmiştir.Reminiscence türkçe altyazılı izle, Kim olursa olsun insanlar eskiden yaşadıkları herhangi bir anıyı hatırlamak istediklerinde Nick’in ofisine gelmektedirler.

Zihin Gezgini full izle, Nick gelen kişilerle bir psikolog edası ile ilgilenmektedir. Geçmişimize ait olan tüm anılar dosyalar gibi beynimizin bir noktasında depolanıyor ancak asıl merak edilen şey ise bunlardan hangilerine erişebileceğimiz. Zihin Gezgini türkçe dublaj izle, Bannister’ın en önemli özelliği, gelen kişilere en doğru soruyu sorarak cüzi bir ücret karşılığında yeniden hatırlamak istediğiniz anıları bulmaktır. Bannister yine ofisteyken günlerden bir gün bir kadın çıka gelir, bu kadının küçük bir isteği vardır.

Zihin Gezgini türkçe dublaj izle, Kadın anahtarlarını kaybetmiştir ve bunun yerini öğrenmek istemektedir. Bannister kadından çok etkilenmiştir. Kadın dükkandan çıkarken küpesini orada unutmuştur ve Bannister için de bu bir fırsattır kadını bulup küpesini vermek istemektedir ve o esnada da belki hayatının fırsatını yakalayabilecektir. Zihin Gezgini 1080p izle, En sonunda kadını bulur ve bir müddet sonra sevgili olurlar. İlişkileri iyi giderken bir gün kadın ortadan tamamiyle kaybolur. Arasada hiç bir şekilde bulamaz. Artık Bannister’ın bir tek çaresi kalmıştır kendi anılarında gezecek ve kadının verdiği ipuçları ile onu bulmaya çalışacaktır.